Здобувачі освіти Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - слухачі Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України

Дата: 23.11.2020 13:44

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької роботи, примноження інтелектуального потенціалу держави, протягом листопада 2020 року відбулася онлайн-реєстрація здобувачів освіти до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України.

На виконання наказу департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації від 02.11.2020 року № 282 «Про зарахування до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України та проведення установчої та зимової сесії у 2020 році» здобувачів освіти 9 класу Коблівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Колісінченко Руслану та Іванова Максима зараховано до Миколаївського територіального відділення МАНУ.  Руслана – слухач відділення хімії та біології (секція «Хімія»), Максим- фізики та астрономії (секція «Фізика»). Опорою та підтримкою у подоланні труднощів науки   є висококваліфіковані, відповідальні та креативні вчителі-наставники Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Євгенія Борисівна Сажнєва та Світлана Сергіївна Химич. Саме завдяки наполегливості та впевненості учнів і вчителів, їх плопіткої роботи, сьогодні ми маємо такі результати.

Пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм із таким же завзяттям та ентузіазмом, із такою ж упевненістю і цілеспрямованістю здобувати нові перемоги та підкорювати нові вершини!

З повагою, директор КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради Олена Поклад.