З минулого до сьогодення….

Дата: 23.11.2020 13:50

13-15 листопада 2020 року відбулась ХІ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», яка  вперше проходила в онлайн-форматі.

Захід проводився на виконання заходів Програми військово-патріотичного виховання населення Миколаївської області на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням Миколаївської обласної ради від 30.07.2015 № 24.

Конференція проходила у два етапи – заочний та очний. Для участі в першому етапі надійшло 147 робіт, за результатами розгляду яких оргкомітетом відібрано та запрошено до участі в очному  97 учасників, серед   яких був і юний краєзнавець-дослідник Коблівської ОТГ.

Учень 7-Б класу Коблівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бенні Серафим представляв дослідницьку роботу на тему «Історія села від Постового, Коблієвки, Троїцького до Коблеве». Наставником у нелегкій справі була Георгієш Ганна Максимівна, учитель історії Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Дослідницька робота проведена на високому рівні, за що і лунали гучні слова подяки та похвали.

За підсумками конференції усі учасники отримали сертифікати, що підтверджують участь у заході, збірники матеріалів конференції та невеличкий сюрприз від організаторів.

КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради, в особі директора Олени Поклад, щиро вітає юного дослідника та його керівника з перемогою та визнанням.