Дата: 25.11.2020 15:26

20 листопада 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради дистанційно проведено І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Українська мова та література». Конкурсанти взяли участь у  конкурсних випробуваннях «Майстер - клас» та «Дистанційний урок». Від освітян Коблівської громади участь у конкурсі взяла Оліярник Марина Олексіївна – вчителька      Новофедорівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів. Кожен учитель по-особливому усвідомлює своє високе призначення, необхідність   думати, творити   щомиті. Марина Олексіївна працює над методичною проблемою: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури».

У книзі „Сто порад учителю” В. Сухомлинський писав: „Немає абстрактного учня. Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому, щоб розкривати сили й можливості кожної дитини, дати   їй  радість  успіху  в  розумовій праці...” Вчителька вважає, що саме її завдання – допомогти   учневі знайти себе в житті; пробудити чи розвинути в дитині те творче    зернятко, яке є в кожному, бо   закладене там  природою.

На своїх уроках Марина Олексіївна застосовує оптимальні інтерактивні технології, які  проєктують креативні якості особистості учня: фантазію, натхнення, ініціативу, нестандартність, наявність власної точки зору.   Саме здатність осмислювати виучуване, виділяти основне сприяє виробленню вмінь свідомо застосовувати знання на практиці.

Учні Оліярник М.О. є переможцями І етапу конкурус знавців української мови ім. Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка, районних олімпіад.

Найважливіше конкурсне випробування – це проведення уроку, з яким Марина Олексіївна справилась, продемонструвавши високу педагогічну майстерність, творчість та оригінальність.

Ще одна риса властива Марині Олексіївні – вміння бути сучасною. Вона постійно поглиблює свої знання, стежить за новинками літератури, використовує передову методику навчання та виховання підростаючого покоління. Своїми напрацюваннями учасниця конкурсу поділилася зі своїми колегами під час проведення конкурсного випробування «Майстер – клас».

За рішенням журі конкурсу Оліярник М.О. – вчитель української мови та літератури Новофедорівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів посіла ІІІ місце.

Освітяни Коблівської громади  щиро вітають Марину Олексіївну зі здобутою перемогою.

Шановна Марино Олексіївно, ми раді Вашому успіху у цьому конкурсі.      Бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, професіоналізму та невичерпної душевної сили, які й надалі супроводжуватимуть Вас у педагогічній праці та особистому житті.

Відділ освіти, молоді та спорту та  педагогічні працівники Центру професійного розвитку Коблівської сільської ради