Урядом продовжується робота з надання сім’ям при народженні дитини ,,пакунку малюка”

Дата: 07.12.2020 13:39

Сьогодні на засіданні Уряду внесено зміни до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка? у 2020 році, якими:

визначено мету та завдання - реалізація спільних ініціатив, надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”;

визначено обов’язки:
Уряду України - забезпечення реалізації закону, сприяння виконанню проекту, визначення орієнтовної чисельності дітей для надання одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка”,
ЮНОПС - виконання проекту, укладення договору з переможцем процесу закупівель,
ЮНІСЕФ - консультативна підтримка, проведення дослідження ефективності одноразової допомоги ,,пакунок малюка”.

Нагадаємо, що 30 вересня 2020 року прийнято Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми? щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка?, яким визначено, що тимчасово, до 31 грудня 2020 року, закупівля товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка? організовується та проводиться через Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.