Парламентом прийнято в першому читанні законопроект щодо підвищення розміру допомоги дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів

Дата: 07.12.2020 13:43

1 грудня 2020 року на засіданні Верховної Ради України прийнято в першому читанні проект Закону України „Про внесення змін до статті 2 Закону України ,,Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” щодо підвищення дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розміру державної соціальної допомоги? (реєстр. № 3573 від 02.06.2020).

Передбачається, що розмір державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, збільшується на 50 відсотків від встановленого розміру допомоги на дітей з інвалідністю.

Законопроект готується до другого читання.