Коблівська об'єднана територіальна громада

Шановні фізичні особи, підприємці І та ІІ груп, звертаємо вашу увагу на те, що Урядом відновлено виплату допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 по 31.12.2020.

Дата: 08.12.2020 16:01

Шановні фізичні особи ? підприємці І та ІІ груп, звертаємо вашу увагу на те, що Урядом відновлено виплату допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 по 31.12.2020.

Особи, які отримували виплату допомоги у травні-серпні 2020 року, таку допомогу будуть отримувати і надалі.

До уваги фізичних осіб-підприємців, які не звертались за даною виплатою, що для призначення та виплати допомоги на дітей необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення, за місцем проживання до 15 грудня 2020 року, з пакетом необхідних документів у паперовій формі:

- копіями свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

- довідкою з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
- копією документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
- копією рішення районної, районної у м. м. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об'єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).