Коблівська об'єднана територіальна громада

Марина Лазебна взяла участь у відкритті виставки ,,Річ у тім...” у рамках міжнародної акції ,,16 днів проти насильства”

Дата: 26.11.2020 16:20

25 листопада 2020 року Міністр соціальної політики Марина Лазебна взяла участь у відкритті виставки ,,Річ у тім... ” у рамках міжнародної акції ,,16 днів проти насильства”.

Виставка проходить під патронатом Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, за участю Першої Леді Олени Зеленської та за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України.

Мета цієї виставки – вкотре привернути увагу до такого жахливого явища як насильство.

,,Ми працюємо над створенням системи ефективного реагування на насильство. В Україні вже надають послуги Урядова ,,гаряча лінія”, кризові кімнати, притулки, мобільні бригади, щоб кожна людина могла отримати своєчасну та якісну соціальну підтримку. Ми й надалі працюємо над вдосконаленням мережі служб підтримки постраждалих (притулків)”, – наголосила Міністр.

На виставці представлено 16 порівняно невеликих предметів, які мали місце в реальних подіях, пов’язаних з домашнім насильством, згідно з інформацією, наданою Національною поліцією України.