КОНКУРС НА КРАЩУ НОВОРІЧНУ ІГРАШКУ

Дата: 17.12.2020 10:51

15 грудня 2020 року з метою популяризації серед дітей традицій святкування циклу новорічних та різдвяних свят, формування практичних вмінь і навичок у дітей по виготовленню новорічних прикрас, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості на базі відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради відбувся конкурс на кращу новорічну іграшку.

До участі  у конкурсі було запрошено вихованців закладів дошкільної освіти, їх батьків  та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради. Всього на конкурс представлено 64 роботи.

Володарями Гран-прі стали вихованці гуртка «Барвистий килимок»     та їх керівник Цуканова Світлана Олександрівна з неперевершеною роботою «Символ року».

У віковій категорії «Дошкільнята»  І місце присвоєно родині Омельчук (середня група) з Рибаківського ЗДО «Перлинка»,  ІІ місце – Душку Глібу, ІІІ місце- Мілевському Івану, вихованцям Виноградненського ЗДО «Золотий півник».

У віковій категорії «Молодша група» І місце  присуджено Морозовим Олександру та Михайлу, здобувачам освіти Коблівского ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІ місце- Ніколаєву Глібу, здобувачу освіти Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІІ місце- Цюрі Марині, учениці Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

У віковій категорії «Старша група» І місце присвоєно Градінар Катерині, учениці Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІ місце- Калюжній Аліні, учениці Новофедорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІІ місце-Микосянчику Павлу, учню Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради, в особі директора Олени Поклад, щиро вітає переможців конкурсу, дякує усім учасникам та їх батькам за активну участь.