Відбулося засідання Ради у справах осіб з інвалідністю

Дата: 24.12.2020 14:55

24 грудня 2020 року відбулося онлайн-засідання Ради у справах осіб з інвалідністю , на якому Міністр соціальної політики Марина Лазебна зазначила, що це перше засідання у новому складі та підкреслила, що треба критично подивитися на ситуацію, чи виконують органи влади ті завдання, які прописані у Державній цільовій програмі “Національний план дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю” на період до 2020 року, статус якої завершується.

За словами Міністра, у Національному плані було передбачено 72 заходи, 40 заходів було виконано, 15 - виконано частково, реалізація ще 7 триває і 10 заходів не виконано.

Учасники засідання розглянули проект розпорядження Кабінету Міністрів України „Про затвердження Національного плану дій з реалізації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року”, зазначивши необхідність тісної взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Також на засіданні розглядався проект розпорядження Кабінету Міністрів України „Про затвердження Плану заходів щодо підтримки осіб з інвалідністю на період карантину та посилених протиепідемічних заходів гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, мінімізації її наслідків”.