Призначено радницю голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Дата: 29.12.2020 15:53

Розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая від 14 грудня 2020 року  № 444-к призначено позаштатну радницю голови з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі. Радницею стала директорка Благодійної організації «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС дитяче містечко» Людмила Харченко.

Пані Людмила має великий досвід діяльності в якості радниці голови облдержадміністрації, адже вона обіймала цю посаду як до початку збройного конфлікту на Луганщині, так і після переміщення органів державної влади на підконтрольну українській владі територію області. Зокрема, за її безпосередньою участю спільно із партнерськими організаціями та Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації створено три ґендерних паспорти Луганської області, реалізовано низку заходів та ініціатив.