Відбулось навчання представників структурних підрозділів ОДА з питань реалізації державної гендерної політики

Дата: 09.12.2020 15:56

8 та 9 грудня 2020 року на виконання Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року за ініціативи Міністерства соціальної політики спільно з ГО „Центр „Розвиток демократії? відбувся навчальний тренінг для представників структурних підрозділів обласних та Київської міської державних адміністрацій та посадових осіб органів місцевого самоврядування за темою: „Реалізація державної гендерної політики у територіальних громадах?.

Тренінг відкрила вступним словом заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ольга Ревук.

„Одним із пріоритетних завдань державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків є підвищення рівня знань та навичок державних службовців у сфері реалізації гендерної рівності, передусім, відповідальних за ці питання на місцевому рівні?, - зазначила Ольга Ревук.

Під час навчання слухачі мали змогу ознайомитися з новими нормативно-правовими актами у сфері гендерної рівності, прийнятими у ІІ півріччі 2020 року, зокрема з новим Національним планом дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 „Жінки, мир, безпека? на період до 2025 року; практично попрацювати в питанні локалізації Національного плану дій, визначенні основних заходів з реалізації зазначеного плану, в обрахуванні фінансових витрат. Запрошені спікери – Тамара Огородова та Георгій Тука – ознайомили слухачів з досвідом створення проектів локальних планів дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 у областях та розкрили питання перехідного правосуддя.

З огляду на карантинні заходи навчання відбулось в онлайн-форматі.