Проведення конкурсного відбору на посади директора та педагогічних працівників КУ ЦПРПП Коблівської сільської ради

Дата: 18.01.2021 15:23

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсного відбору на посади директора та педагогічних працівників

Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради» (далі – ЦЕНТР)

1.

Найменування і місцезнаходження ЦЕНТРУ.

Повна назва: Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради».

Адреса: вул. Одеська, 4, с. Коблево, Березанський район, Миколаївська область, 57453

2.

Найменування посади та умови оплати праці

1. Посада Директор Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради».

Оплата праці здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України згідно з 15 тарифним розрядом.

2. Консультант Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради».

Оплата праці здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України згідно з 14 тарифним розрядом

3. Практичний психолог Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради».

3.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади директора та педагогічних працівників Центру (далі – претенденти)

На посади директора та педагогічних працівників Центру можуть бути призначені особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять /(три) роки та які пройшли конкурсний відбір і визнані переможцями конкурсу відповідно до Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради», затвердженого рішенням Коблівської сільської ради від 24.11.2020 року7.

4.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсному відборі на посаду директора та/або педагогічного працівника Центру, подає (особисто або поштою) такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсному відборі, до якої додається резюме/автобіографія в довільній формі за вибором учасника конкурсного відбору;

3)  копію трудової книжки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

6) письмову згоду на збір й обробку персональних даних.

7) заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа, може надати інші документи, що підтверджують її професійні та /або моральні якості.

Кінцевий строк подання документів для участі в конкурсі – 16.02.2020 року (включно)

5.

Дата, місце й етапи проведення конкурсного відбору

Конкурсний складається з таких етапів:

1) подання претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

2) вивчення конкурсною комісією поданих документів;

3) проведення кваліфікаційного іспиту;

4) для претендента на посаду директора ЦЕНТРУ додатково представлення конкурсній комісії проєкту стратегії розвитку ЦЕНТРУ, на посади педагогічних працівників – презентації перспективного плану діяльності педагогічного працівника щодо напрямків роботи.

5) оприлюднення результатів конкурсного відбору на вебсайті Засновника та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Початок конкурсу: 18.02.2021 року. Орієнтовна тривалість усього конкурсного відбору – 30 днів.

Про час і місце проведення співбесіди з претендентами на посади директора й консультантів ЦЕНТРУ та представлення конкурсній комісії проєкту стратегії розвитку ЦЕНТРУ (для претендента на посаду директора ЦЕНТРУ) буде повідомлено додатково.

6.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Швець Анастасія Василівнаспеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради; тел: 0930750318; E-mail: osvita.koblevo_otg@ukr.net   (на посаду директора Центру)

Панич Наталя Дмитрівна – в.о.директора Центру професійного розвитку ПП Коблівської сільської ради; тел: 0674823100; 0931992480;0956239597;

E-mail:centr. centr.koblevoprpp@ukr.net

(на посаду педагогічних працівників Центру)