Верховна Рада внесла зміни до деяких законів України з метою імплементації Конвенції про права осіб з інвалідністю

Дата: 27.01.2021 14:52

Сьогодні Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо перейменування Фонду соціального захисту інвалідів і приведення термінології у відповідність із законодавством у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю", розроблений Міністерством соціальної політики з метою гармонізації законодавства України з положеннями Конвенції про права осіб з інвалідністю відповідно до Закону України „Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї”.

Законом назву Фонд соціального захисту інвалідів змінено на Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю.