Відбулася нарада з обговорення питань щодо покращення роботи урядової «гарячої лінії» 15-47 та проекту внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запо

Дата: 12.02.2021 15:18

У заході взяла участь Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук, представники Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Національної соціальної сервісної служби, Київської обласної та міської державних адміністрацій, Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги, міжнародних та громадських організацій, а також Державної установи «Урядовий контактний центр».

Учасники наради заслухали доповідь керівника експертної групи з питань протидії торгівлі людьми, домашньому насильству та гендерної рівності Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Олени Фаримець. Головна ідея запропонованих змін стосується того, щоб передбачити обов’язковість надання інформації про вже вжиті заходи по кожному конкретному випадку тими державними інституціями, до яких направили постраждалу особу працівники урядової «гарячої лінії» 15-47 з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей. Таким чином має надходити інформація щодо конкретних результатів наданих послуг.

Активну участь у обговоренні взяли: заступник начальника управління дільничних офіцерів поліції – начальник відділу превентивних заходів та протидії домашньому насильству Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Василь Богдан; виконавча директорка МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» Галина Скіпальська; аналітик Асоціації міст Україна Назар Миколюк; заступник директора Державної установи «Урядовий контактний центр» Дмитро Боднар та інші.

Дякуємо за корисні коментарі та пропозиції, узгоджені з практичною діяльністю.

Сподіваємося на спільний дієвий результат нашої співпраці !