Привітання учасників бойових дій на теориторії інших держав

Дата: 16.02.2021 09:40

Сьогодні на території Коблівської об’єднаної територіальної громади відбулась зустріч учасників бойових дій на території інших держав та вшанування 32 річниці виводу військ з території Афганістану.

Традиційно воїни-інтернаціоналісти побували в місцях поховання своїх бойових побратимів, до могил поклали живі квіти.

Потім з теплими словами благодарності за чесне виконання інтернаціонального долгу від імені Коблівського сільського голови Володимира Панича до ветеранів війни звернулась начальник відділу соціального захисту сім’ї , дітей та молоді Коблівської сільської ради Раїса Боднарь.

Наостанку перед воїнами-інтернаціоналістами зі своїми музичними привітаннями виступили місцеві талановиті виконавці.