Товариська зустріч з волейболу, присвячена пам’яті Томаса Кобле

Дата: 22.02.2021 16:02

20 лютого 2021 року  на базі Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  відбулася товариська зустріч з волейболу між гуртківцями Центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради, присвячена пам’яті Томаса Кобле. Учасниками команд були юнаки та дівчата Коблівського та Рибаківського ЗЗСО на чолі з керівниками гуртків позашкілля Чудіна Г.Г. та Фуштора В.В.

Змагання видалося напрочуд  цікавим і захоплюючим, адже  волейбол -  це гра, яка вимагає хорошої реакції і міцних рук. Приємно, що у наполегливій боротьбі перемога дісталася  юнакам та дівчатам Рибаківського ЗЗСО –  маємо гарне спортивне майбутнє.

Найкращими гравцями заходу визнано Ліщука Юрія, учня 10 класу   та Демську Катерину, ученицю  11 класу Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Команди-учасники товариської зустрічі отримали солодощі та  подяки, а найкращим гравцям вручено грамоти Центру позашкільної освіти.

Товариська зустріч була корисною для всіх  команд і пройшла в дружній атмосфері.

Тож вітаємо учасників команд і бажаємо їм перемог в спорті і в житті.