Товариська зустріч з волейболу

Дата: 09.03.2021 15:27

06 березня 2021 року вдруге відбулася товариська зустріч з волейболу, присвячена пам’яті Томаса Кобле, між вихованцями Центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради та учнями Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Найкращими волейболістами визнано Єрьоменка Романа, учня 8 класу та Головкову Карину, ученицю 11 класу Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Команди-учасники товариської зустрічі отримали подяки, а найкращим гравцям вручено грамоти Центру позашкільної освіти.

Хочеться відмітити професіоналізм наставників: керівника гуртка з волейболу ЦПО Чудіна Г.Г., вчителя фізичної культури Тузлівського ЗЗСО  Калкутіна М.О. та колишнього вчителя фізичної культури цього ж закладу освіти Тарновецького М.М., які майстерно передають свої знання та навички молоді.

Товариська зустріч відбулася у дружній атмосфері, користуючись нагодою, юнаки урочисто привітали дівчаток з наступаючим святом 8 березня

Вітаємо учасників команд і бажаємо їм перемог у спорті та в житті.

З найкращими  побажаннями,

директор Центру позашкільної освіти Олена Поклад