ТВОРЧИЙ КОНКУРС «МАМИНА КАЗКА АБО КАЗКА ПРО МАМУ»

Дата: 10.03.2021 09:31

«Мама. Вона - небо і вода.

Я нею дихаю і живу.

Я дуже її люблю!»

Максим Ленний

Мама – яке ж це дивовижне слово, правда? Перше слово, яке ми вимовляємо в нашому житті, головне слово! Материнську любов називають самим світлим почуттям у житті людини.

Напередодні жіночого свята,  Центром позашкільної освіти Коблівської сільської ради було оголошено творчий конкурс «Мамина казка або конкурс про маму». Для участі у конкурсі дітям запропоновано вигадати  і написати казку про свою маму, а татусям – казку про матусю свого малюка. Тема конкурсу необмежена, все залежало від дитячої фантазії та фантазії татусів. Для участі  у конкурсі представлено 18 найрізноманітніших казок про маму.

Хочеться відмітити Ленного Олега Володимировича, тата учня 3 класу, Ленного Максима Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, який написав зворушливу казку про маму своїх дітей та посів почесне І місце у конкурсі.

ІІ місце отримала учениця Новофедорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сероветнік Анна за казку про свою маму, ІІІ місце зайняв учень 4 класу Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ніколаєв Гліб з казкою «Сон Лесика».

Переможців конкурсу нагороджено грамотами Центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради,  всім іншим учасникам оголошено подяку.

Пам’ятайте, найкращий друг – це мама. Вона ніколи не заздрить, не побажає поганого.  Шануймо наших матерів!

З повагою,

директор Центру позашкільної освіти