Знай і люби свій край!

Дата: 08.04.2021 15:34

06 квітня 2021 року з метою патріотичного та художньо-естетичного виховання учнівської молоді в традиціях національної культурної спадщини, пошуку та підтримки талановитих дітей, розвитку їх обдарувань у напрямках образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і традиційних художніх ремесел, узагальнення і поширення досвіду роботи керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого напрямків у закладах освіти Коблівської сільської ради відбувся І етап конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у трьох вікових категоріях. До участі у конкурсі представлено 47 робіт, серед яких були і художнє різьблення по дереву, і вишивка хрестиком, і графіка, і ліплення, і квілінг, і плетіння гачком, і розпис по склу акриловими фарами.

У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» у І віковій категорії переможцями стали здобувачі освіти Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, а саме: колектив другокласників з роботою «Пташки у райському саду», керівник Фокіна М.А.; ІІ місце присвоєно Антоненку Артему за роботу «Мушля з квітами», керівник Кепіна А.А.; ІІІ місце –  Денисиченку Максиму за роботу «Мальви», керівник Фокіна Н.В.

У ІІ віковій категорії І місце присвоєно Куліш Анастасії, учениці Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за роботу «Українське намисто», керівник Гайдукевич С.М. та Нікольчук Анастасії, учениці Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за роботу «Лялька Тільда», керівник Мелашенко М.С.; ІІ місце посіла Лукіна Христина, учениця Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за роботу «Весняний цвіт», керівник Гайдукевич С.М; ІІІ місце – Лазів Аліна,учениця Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за роботу «Букет кохання», керівник Бессонова М.В.

У ІІІ віковій категорії І місце присвоєно Василець Саманті, учениці Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за роботу «Чарівна скринька», керівник Радіонова О.А.; ІІ місце присуджено Штейниковій Катерині, учениці Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за роботу «Совенята», керівник Радіонова О.А. та Пивовар Діані, учениці Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за роботи, виготовлені з повітряного пластиліну та розпис по склу акриловими фарбами, керівник Пивовар С.М.

У номінації «Образотворче мистецтво» в І віковій категорії  І місце присвоєно Новал Дарії, учениці Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за роботу «Мій рідний краю- рідна ти моя земля», керівник Чаплигіна С.О., у ІІ віковій категорії І місце отримала Мунтяну Ольга, учениця Коблівського ЗЗСО І-ІІІ за роботу

«Україна-то край славний аж по Чорне море», керівник Чаплигіна С.О.

Переможці конкурсу отримали грамоти Центру позашкільної освіти, учасникам-оголошено подяки за участь.

З повагою, директор Центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради Олена Поклад