Контроль додержання Правил благоустрою суб'єктами господарювання з/відпочинку Коблево

Дата: 19.04.2021 20:35

Сьогодні, 19 квітня, робочою групою Коблівської сільської ради проконтрольовано додержання Правил благоустрою закладами, що розташовані в рекреаційній зоні с. Коблеве.

Сьогодні ми працювали з закладами, які розташовані у першій лінії від моря.

Дотримання Правил благоустрою території Коблівської сільської ради

На усне звернення до підприємців стосовно прибирання своїх територій до належного санітарного стану нажаль відгукнулося поки що небагато суб'єктів господарювання.

За попередньою домовленністю було встановлено термін - 09.04.2021 р., до якого підприємці з/відпочинку Коблеве повинні були привести свої території до належного стану. Але сьогодні, 19.04.2021 р., ми бачимо, що більшість територій засмічені.

У процесі відпрацювання були встановлені факти порушення Правил благоустрою. По них зібрані фото та відеоматеріали.

Посадовими особами Коблівської сільради за сьогодні було складено 22 попередження, які будуть направлені суб'єктам господарювання.

Дуже сподіваємось на те, що ситуація обмежиться саме попередженнями без складання протоколів про адміністративні правопорушення. Адже тривалі травневі свята вже незабаром.

Одночасно звертаємось до всіх мешканців громади з проханням продовжити роботу з прибирання прилеглих територій до своїх помешкань.

Благоустройство Коблево Благоустройство Коблево Благоустройство Коблево

Далі буде..