ОГОЛОШЕННЯ! Звіт директора КУ "Тузлівський ЗЗСО І-ІІІ ст." Коблівської сільської ради

Дата: 04.06.2021 10:03

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту", на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005№55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», наказу відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради від 26.04.2021 року № 92, керуючись Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178 та з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в закладах освіти.

18.06.2021 року о 12.00

відбудеться звітування
 директора КУ "Тузлівський ЗЗСО І-ІІІст."

Коблівської сільської ради

Сосюкіної Оксани Василівни

перед педагогічним колективом, батьківським самоврядуванням, піклувальною радою та громадськістю за результатами роботи у 2020/2021 н. р.