A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

Долучайтесь до проєкту «Працюй ВІЛЬНО»!

Дата: 25.06.2021 08:52
Кількість переглядів: 198

 

Міністерство соціальної політики спільно з проєктом Ради Європи “Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні” (Social Rights UA, Офіс Ради Європи в Україні - Київ) та громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» у рамках Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні вдячні соціально відповідальному бізнесу за небайдужість і високу соціальну відповідальність та за участь в опитуванні в рамках ініціативи ”Працюй вільно”.

В опитуванні вже взяли участь понад 100 компаній. І це говорить про те, що разом ми неодмінно створимо доступну, справедливу та соціально відповідальну державу, яка забезпечуватиме рівні права та можливості для життя та розвитку усіх громадян, без виключення.

Так, в рамках ініціативи, першою долучилась до опитування роботодавців, які мають бачення реалізації практик інклюзивного та безбар’єрного доступу до працевлаштування людей з інвалідністю, компанія МакДональдз .

Нагадуємо, що опитування роботодавців проводиться в рамках ініціативи «Працюй ВІЛЬНО», а термін проведення – до 05 червня 2021 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора