До запущеного під егідою Міністерства соціальної політики, за сприяння Офісу Ради Європи в Україні, спільно з Громадською організацією “Громадський рух "Соціальна єдність”, проєкту “Працюй ВІЛЬНО!” долучаються нові партнери

Дата: 05.07.2021 08:54

У вирішенні питання зайнятості людей з різними формами інвалідності ТОВ “Фора” має значний досвід. Торговельна мережа відома завдяки іміджу соціально відповідального підприємства. Тож керівництво мережі одразу підтримало ідею проєкту “Працюй ВІЛЬНО!” та стало його партнером.

Наразі в магазинах мережі успішно працюють кілька сотень людей з порушенням слуху, використовуючи для спілкування сучасні цифрові сервіси для цілодобового виклику перекладача жестової мови. Підтверджують, що готові й далі працевлаштовувати українців з різними формами інвалідності.

У найближчих планах – розширення бази вакансій в межах проєкту “Працюй ВІЛЬНО!” з урахуванням потреб усіх людей з різними формами інвалідності. Попереду велика робота! Початок її покладено.

Нещодавно підписаний меморандум з ГО “Громадський рух “Соціальна єдність”, згідно з яким ТОВ “Фора” публікуватиме вакансії на порталі “ВІЛЬНО!” та ділитиметься навчальним контентом, адаптованим під потреби людей з порушенням зору та слуху.

Досвід ТОВ “Фора” надзвичайно цінний для розбудови безбар’єрного середовища в Україні. Впевнені, що цей досвід підхоплять інші роботодавці держави. І не тільки підхоплять, а й збагатять власними напрацюваннями та знахідками.

Тож долучайтеся до проєкту “Працюй ВІЛЬНО!” – https://vilno.org/employment