Вдалий старт і результативний початок показав Проєкт "Працюй ВІЛЬНО!"

Дата: 29.06.2021 08:55

Проєкт "Працюй ВІЛЬНО!" показав вдалий старт і результативний початок. Лише за перші дні роботи порталу опубліковано тридцять резюме, а ще п’ятдесят пошукачів звернулися до команди порталу за допомогою у створенні резюме, портал відвідали понад 2000 осіб, а це ознака того, що шлях обрано правильний і ідея створення проєкту є актуальною для сучасного суспільства.

Така тенденція демонструє наявність потреби людей з різними формами інвалідності у комфортному пошуку роботи, тому на даному етапі важлива ефективна співпраця з роботодавцями, аби актуальних вакансій було більше і вони були різноманітними.

"Працюй ВІЛЬНО!" – це один з ключових проєктів порталу ВІЛЬНО, який є комунікаційним майданчиком між людьми з різними формами інвалідності та роботодавцями. Це – можливість проводити співбесіди в режимі онлайн, із використанням сучасних цифрових сервісів та знаходити сумлінних та ефективних працівників. Наразі на порталі вже передбачено можливості для вільної комунікації роботодавців із пошукачами з порушенням слуху.

Довідково

17 та 18 червня під егідою Міністерства соціальної політики, за сприяння Офісу Ради Європи в Україні, спільно з Громадською організацією "Громадський рух "Соціальна єдність" було презентовано пілотний проєкт "Працюй ВІЛЬНО!", який є надзвичайно важливим для реалізації Національної стратегії розбудови безбар’єрного простору в Україні.