A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

Громадські обговорення: розгляд можливості розміщення бетонно-розчинного вузла потужністю 40 м. куб/год на території Коблівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Дата: 10.07.2021 09:39
Кількість переглядів: 148

Вчора, 9 липня, у Коблівській сільській раді пройшли громадські слухання проєкту містобудівної документації «Детальний план території для земельної ділянки площею 2,000 га з кадастровим номером 4820983500:06:000:0235 в межах території Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва».

Згідно із розпорядженням голови Миколаївської районної державної адміністрації Миколаївської області «Про розроблення детального плану території земельної ділянки за кадастровим номером 482983500:06:000:0235 Миколаївського району Миколаївської області» № 98-р від 16.04.2021 року, враховуючи оголошення в газеті «Рідне Прибужжя» від 06.05.2021 року №18 (3671), «Рідне Прибужжя» від 10.06.2021 року №23 (3676) та газеті «Николаевские Новости» від 05.05.2021 року №53 (3867), «Николаевские Новости» від 09.06.2021 року №68 (3882), оголошення розміщеного на офіційному веб-сайті Коблівської сільської територіальної громади (koblivska-gromada.gov.ua) та участь жителів села Коблеве Миколаївського району Миколаївської області - проведено громадські слухання, прийом пропозицій та зауважень від громадян щодо проекту.

Розробник та замовник документації

Розробником документації виступило ТОВ «М. А. С. Групп». Замовник – Миколаївська районна державна адміністрація Миколаївської області.

На слуханнях були присутні:

 • жителі села Коблеве
 • депутати Коблівської сільської ради
 • начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, містобудування, архітектури та капітального будівництва – О. О. Ангелов.
 • заступник голови Агенції місцевого розвитку Коблівської сільської територіальної громади В.П. Кілівник.
 • перший заступник сільського голови В.М. Коц.
 •  розробник документації – представник ТОВ «М. А. С. Групп» В. І. Рябоконь.
 • представник інвестора ТОВ «Миколаївський завод залізобетонних виробів» - Сергій Бойко.

Порядок денний

Порядок дений громадських слухань укладав у собі 4 пункти (питання): 

 1. Обрання голови та секретаря громадських слухань.
 2. Затвердження порядку денного та регламенту громадських слухань.
 3. Розгляд питання щодо врахування пропозицій та зауважень під час розроблення проекту містобудівної документації, а саме: « Детальний план території для земельної ділянки площею 2,000 га з кадастровим номером 4820983500:06:000:0235 в межах території Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва»; - доповідь представника ТОВ «М. А. С. Групп» - Рябоконь В. І. (головний архітектор проекту) щодо розробленого проекту містобудівної документації; - розгляд і врахування пропозицій та зауважень громадськості до проекту містобудівної документації.
 4. Розгляд питання щодо врахування громадських інтересів у стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування «Детальний план території для земельної ділянки площею 2,000 га з кадастровим номером 4820983500:06:000:0235 в межах території Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва» - доповідь представника ТОВ «М. А. С. Групп» - Рябоконь В. І. (головний архітектор проекту) щодо Звіту про стратегічну екологічну оцінку до проекту документа державного планування; - розгляд і врахування пропозицій та зауважень громадськості до документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічнуоцінку.

Перші два питання Порядку денного, це технічні процедури заходу, а ось 3 та 4 пункти - вони вже цікаві своїм інформаційним змістом.

По третьому питанню порядку денного слухали В.І. Рябоконь, яка ознайомила всіх присутніх з розробленим проектом містобудівної документації, з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва, показала схему та місце розташування об’єктів, які розглядаються в детальному плані.

На основі аналізу наявної містобудівної документації проектом передбачається:

 • визначити відповідність земельної ділянки для запланованої діяльності
 • оцінити ступінь впливу проектованого об’єкта на використання суміжних земельних ділянок
 • уточнити параметри існуючих споруд та прилеглих до них територій
 • визначити межі зон екологічного техногенного впливу проектованого об’єкта
 • обґрунтувати можливість розміщення об’єкта в межах позначеної території в умовах сформованої містобудівної ситуації.

Детальний план розробляється з метою:

 • Розміщення підприємства з виробництва бетону;
 • Уточнення планувальної структури та функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території сільської ради;
 • Формування принципів планувальної організації забудови;
 • Виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території;
 • Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;
 • Забезпечення комплексності забудови території;
 • Організація транспортного та пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів;
 • Охорони та поліпшення навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки;
 • Комплексного благоустрою та озеленення.

Основною метою роботи при розробці містобудівної документації є обґрунтування можливостей зазначених заходів.

Головна мета проєкту – розгляд можливості розміщення бетонно-розчинного вузла потужністю 40 м3/год на території Коблівської сільської ради (за межами населеного пункту) Миколаївського району Миколаївської області.

В якості підоснови проекту використано надану замовником топогеодезичну зйомку М 1:2000.

Проект детального планування розроблено на розрахунковий термін 7 років (до 2028 року).

Територія, що розглядається, розташована за межами населеного пункту на території Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Згідно викопіювання зі Схеми планування території Коблівської ОТГ Миколаївського району Миколаївської області, проектна земельна ділянка знаходиться за межами населених пунктів: між селами Федорівка та Новофедорівка.

Згідно містобудівної документації ділянка має функціональне сільськогосподарське призначення.

Об’єкт проектування даного ДПТ знаходиться на північному заході відносно с. Федорівка (за межами населеного пункту) на відстані 160 м. Площа ділянки – 2,0 га.

Зона огляду відповідає санітарно-охоронній зоні проектного об’єкту - 100 м.

Наразі проектна територія з кадастровим номером “4820983500:06:000:0235” має цільове призначення 11.03 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

На проектній ділянці пропонується розміщення бетонно-розчинного вузла потужністю 40 м3/год.

Протягом строку наданого для надання пропозицій та зауважень щодо розробленого проекту містобудівної документації «Детальний план території для земельної ділянки площею 2,000 га з кадастровим номером 4820983500:06:000:0235 в межах території Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва» та «Звіту про стратегічну екологічнуоцінку» зауважень та пропозицій не надходило.

Також було зазначено, що розробником містобудівної документації «Детального плану території» та виконавцем «Звіту про стратегічну екологічну оцінку» були враховані (повністю або частково) державні інтереси відповідно до листів Миколаївської обласної державної адміністрації (Лист вих. № 05-48/1942/5-21 від 13.05.2021 року).

Заперечень та пропозицій від громадян Миколаївського району та в вчасності жителів Коблівської сільської територіальної громади Миколаївської області щодо розробленого проекту містобудівної документації «Детального плану території» до Миколаївської районної державної адміністрації, протягом проведення громадських слухань не надходило.

За результатами громадських слухань було вирішено, підтримати та погодити без зауважень та пропозицій наданий на розгляд проект містобудівної документації «Детальний план території для земельної ділянки площею 2,000 га з кадастровим номером 4820983500:06:000:0235 в межах території Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва». 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи готові Ви платити за можливість займатись спортом?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь