Реконструкція Коблівського закладу дошкільної освіти "Сонечко" проходить у рамках програми Президента України "Велике будівництво"

Дата: 02.09.2021 08:36

Мабуть вже всі Коблівчани, і не тільки мешканці Коблеве та Коблівської громади, знають про те, що в нашому дитячому садку "Сонечко" (офіційно: Коблівській заклад дошкільної освіти "Сонечко"), в рамках програми "Велике будівництво", проходить його велика реконструкція.

Коблівський дитячий садок "Сонечко" і до цієї реконструкції мав високі показники оцінювання якості роботи закладу серед інших дитячих садків нашої держави.

Дитячий садок "Сонечко" займав високі позиції у рейтингах ЗДО України. Коблеве було у лідерах. Але зараз, після реконструкції, дитячий садок стане ще кращим.

Замовником робіт є Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації.

Підрядна організація: ТОВ "ПІВДЕНЬБУД МИКОЛАЇВ ЛТД".

Коблівський дитячий садок "Сонечко", це місце, через яке пройшла дуже велика кількість мешканців Коблеве. Це відомий на всю країну дитсадок, який ставлять у приклад іншим закладам дошкільної освіти.

Подивіться: презентація комерційної пропозиції будівництва на території Коблівської громади заводу з переробки відходів за новими технологіями

Вдячність за фото бригадиру команди проведення реконструкції Коблівського ЗДО "Сонечко".

Дитячий садок "Сонечко" - це орієнтир якості та професіоналізма його менеджмента.

За такі складові територіальної громади бере гордість та бажання рухатись вперед ще швидше. І це дуже добре.