Засідання чергової ХІ сесії 8 скликання 03.09.2021

Дата: 03.09.2021 15:09

Сьогодні, 3 вересня 2021 року, о 14 годині розпочалось чергове засідання XI сесії 8 скликання.

На засіданні сесії присутні 18 депутатів та Коблівський сільський голова. Сесія в своїх рішеннях правомочна.

Порядок денний засідання сесії - це 64 питання

Стосовно створення заводу з переробки відходів, то депутати своїм рішенням надали дозвіл КП "Коблівський сількомунгосп" на створення ТОВ "Коблівський завод з переробки відходів".

Тобто співзасновником, з боку Коблівської сільської ради, заводу з береробки відходів буде виступати КП "Коблівський сількомунгосп".

Про бетонний завод..

Також сесією розглядалось питання будівництва бетонного заводу поблизу с. Новофедорівка, який всеж таки буде діяти вже в найближчий час.

Нижче питання проєкту Порядку денного, який затверджен засіданням сесії без змін. Знайомтесь..