Ппрезентація міжнародного проєкту «Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства»

Дата: 17.09.2021 19:25

15 вересня 2021 року у приміщенні Миколаївської ЗОШ № 57 імені Т.Г. Шевченка, директор КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Коблівської сільської ради Олена Поклад стала учасником презентації міжнародного проєкту «Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства», який реалізується у м. Миколаєві та Миколаївській області за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

В рамках презентації проєкту відбулося відкриття Інклюзивно-ресурного простору "Трансформер" площею 67 кв. м, який створено для сприяння соціалізації та адаптації учнів з особливими освітніми потребами, батьків, вчителів, командів супроводу. Це надасть учням з ООП міста і області можливість організувати чітке, креативне та кероване середовище.

Захід пройшов досить продуктивно в дружній атмосфері, насичений цікавою та корисною інформацією.