Вітання педагогів з нагородами

Дата: 05.10.2021 15:33

Шановні колеги! Прийміть слова щирої вдячності за вашу творчу самовіддану працю та безкорисне служіння людям. Бажаємо вам міцного здоров’я, творчого натхнення, нових професійних звершень, віри, надії та любові у справах і стосунках, особистого щастя.

Подякою МОН нагороджена Вербик Оксана Анатоліївна – вихователь - методист Коблівського ЗДО «Сонечко». Сьогодні, Оксана Анатоліївна досвідчений педагог, має глибокі знання в галузі педагогіки та психології, досконало володіє ефективними формами, методами виховання, забезпечує високу результативність та якість своєї праці. Професійно здійснює методичне керівництво виховною та освітньою діяльністю педагогічного колективу. Відрізняється умінням генерувати ідеї, працювати цілеспрямовано, враховуючи можливості і здібності кожного педагога. Знаходиться в постійному пошуку нових форм і методів роботи з дошкільниками та педагогічними працівниками.

Грамотою МОН нагороджено Сажнєву Євгенію Борисівну – учителя фізики та математики Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Значну частину свого життя та любові Ви, шановна Євгеніє Борисівно,  віддали дітям. Уміло працюючи над розвитком здібностей дітей, вчите їх оволодівати духовним багатством та жити повноцінним інтелектуальним життям. Ваші здобутки створені щоденною наполегливою працею, тож нехай ця нагорода додасть Вам віри і життєвих сил, а успіх окриляє душу!

З нагоди Дня вчителя грамотами Миколаївської районної державної адміністрації нагороджені:

Бараболя Любов Василівна - заступник директора з НВР Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Бараболя Віктор Васильович - учитель фізичної культури Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Оліярник Марина Олексіївна - учитель української мови та літератури Новофедорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Єпор Тетяна Євгеніївна – вихователь Коблівського ЗДО «Сонечко»;

Чудін Геннадій  Григорович   - керівник гуртка КЗ «Центр позашкільної освіти» Коблівської сільської ради.