Мінсоцполітики реалізує експериментальний проект з удосконалення процедури зарахування дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю на комплексну реабілітацію

Дата: 15.10.2021 13:48

11 жовтня 2021 Урядом прийнято постанову про запровадження експериментального проекту щодо спрощеного подання документів, необхідних для зарахування на комплексну реабілітацію осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю до однієї з державних реабілітаційних установ.

Це дасть можливість подання отримувачами або їхніми законними представниками документів, необхідних для зарахування на комплексну реабілітацію, через електронний кабінет особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи в централізованому банку даних з проблем інвалідності безпосередньо до Державної реабілітаційної установи „Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю”, що належить до сфери управління Міністерства соціальної політики.

Реалізація такого експерименту набуває особливої актуальності у зв’язку із відкриттям в цьому році дитячого реабілітаційного відділення в умовах зазначеного закладу, для якого було закуплено найсучасніше високотехнологічне реабілітаційне обладнання.