Оголошено результати конкурсу на посаду педагогічного працівника (консультанта) КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради»

Дата: 20.10.2021 13:47

На виконання наказу директора ЦПРПП «Про проведення конкурсного відбору на вакантні посади директора та педагогічних працівників КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради» від 29.09.2021 року № 22, відповідно до Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директора та педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради», затвердженого рішенням позачергової LVIII сесії 8 скликання Коблівської сільської ради від 24.11.2020 року № 07 19 жовтня 2021 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади консультанта Центру.

Конкурс проходив у два етапи: перший – письмовий кваліфікаційний іспит, другий – захист презентації перспективного плану діяльності.

За результатами засідання конкурсної комісії (протокол № 2 від 19.10.2021 року) оголошено переможця конкурсу – Кірєєва О.В. Ольга Володимирівна має вищу педагогічну освіту. Закінчила у 2010 році Миколаївський державний університет ім. В.О. Сухомлинського факультет філології та журналістики. Працювала у органах виконавчої влади.

Відділ освіти, молоді та спорту, Центр ПРПП щиро вітають з призначенням на посаду. Нехай цей конкурс стане ще одним доказом ваших здібностей, хай для Вас кожен день дарує вірний стимул і високе прагнення до самореалізації. Коли разом збираються, розвиваються, шукають, цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконалішим. Щасливого та результативного професійного шляху на майбутній роботі.

Центр ПРПП Коблівської сільської ради.