Про проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

Дата: 26.10.2021 11:36

WorldSkills International – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та молодих кваліфікованих робітників. Вони проводяться кожні два роки у міжнародному форматі в різних куточках світу.

Рух WorldSkills International ставить перед собою такі завдання:

• підвищення статусу та стандартів підготовки кваліфікованих робітників;
  • популяризацію робітничих професій через проведення змагань.

Цього року Конкурс проводиться, у тому числі для учнів закладів загальної середньої освіти віком 12—16 років за 6 компетенціями:

• мобільна робототехніка (junior),
  • мехатроніка (junior),
  • мережне  системне адміністрування (junior),
  • інтернет речей (junior),
  • кібербезпека (junior),
  • веб-розробка (junior).

Конкурсна документація за кожною компетенцією, а також інформація про підготовку та проведення Конкурсу, розміщена на сайті www.woiidskillsukraine.org.

За оперативною інформацією департаментів (управлінь) освіти і науки регіональний етап конкурсу для учнів загальної середньої освіти заплановано провести у Дніпропетровській, Харківській, Черкаській областях та м. Києві.

Всі зацікавлені особи можуть звернутись до контактної особи з проведення змагань для учнів — Дзюба Сергій
Миколайович
, співзасновник ТОВ «Навчальний СТЕМ-цент