Пройшла перша зустріч онлайн-марафону «Використання сучасних технологій дистанційного навчання» серед педагогічного колективу Коблівського ЗЗСО

Дата: 29.10.2021 14:41

На час шкільних осінніх канікул 2021 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради започаткував онлайн марафон серед закладів загальної середньої освіти територіальної громади, де вчителі діляться власним досвідом роботи у дистанційному режимі із учнями, а саме: використання інтернет ресурсів для полегшення викладання навчального матеріалу.

28 листопада 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради організована перша онлайн - зустріч на якій педагогічні працівники Коблівського ЗЗСО l-lll ступенів ділилися власним досвідом викладання із використанням сучасних технологій дистанційного навчання.

Під час заходу учасниками було представлено та розглянуто ряд інтернет сервісів таких як Flipgrid, Jamboard, Udoba, Live Worksheets, LearninigApps, Quizizz, Kahoot, Linoit, Thinglink, Classroom Screen, тощо, які мають на меті урізноманітнити будь-який урок та зацікавити здобувача освіти у засвоєнні шкільної програми.