У грудні проходитиме Всеукраїнський етап міжнародного математичного конкурсу КЕНГУРУ

Дата: 08.11.2021 14:53

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради запрошує до участі учнів 2–6 класів у всеукраїнському етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», який відбудеться 06 грудня 2021 року.

Звертаємо увагу на те, що до 16 листопада 2021 року потрібно оформити електронну заявку на участь у Конкурсі на сайті: http://www.kangaroo.com.ua/ у розділі «Реєстрація навчального закладу на участь у конкурсі». Реєструє учасників міський (регіональний) або шкільний координатор.

Також зверніть увагу, що докладну інформацію та умови проведення Конкурсу розміщено на сайті: http://www.kangaroo.com.ua/ у розділі «Умови проведення конкурсу».

Участь у Конкурсі – добровільна.

За консультаціями та для отримання результатів попередніх етапів Конкурсу звертатися до регіонального координатора в Миколаївській області Рогожинської Еліни Костянтинівни, методиста кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО (електронна адреса: elina.rohozhynska@moippo.mk.ua).

Разом досягаймо нових математичних вершин – в здоров’ї та оптимізмі! Успіхів Вам!

З повагою, Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради.