У нас немає «лімітів на субсидіантів»: якщо вам важко – звертайтеся до нас за допомогою, – Марина Лазебна

Дата: 04.11.2021 15:30

Міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі Українського радіо  заявила: «У нас немає «лімітів на субсидіантів»: якщо вам важко – звертайтеся до нас за допомогою».

За словами Міністра, немає і не буде жодної заборгованості по соціальним виплатам.

Марина Лазебна зазначила, що Мінсоцполітики виділено ще 12 млрд грн на забезпечення виплати житлових субсидій.

«Субсидії отримають усі, хто потребує допомоги від держави в оплаті комунальних послуг, незважаючи на непросту ситуацію на ринку газу. У разі збільшення комунальних тарифів розмір субсидій буде збільшуватися автоматично, жодних додаткових заяв чи інших документів від людей не потрібно», – підкреслила Міністр.

Марина Лазебна нагадала, що для субсидіантів з 15 «червоних зон» та Києва, а також для мешканців регіонів, які потраплять до «червоної зони» внаслідок поширення епідемії COVID-19, коли люди вимушено знаходяться вдома, діти навчаються дистанційно, автоматично на 50% збільшені норми споживання основних комунальних послуг при розрахунку субсидій.