Проведено інформаційно-методичний семінар для вчителів, які прийматимуть участь у конкурсі «Учитель року - 2022»

Дата: 18.11.2021 16:30

18 листопада Центром професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради в онлайн режимі проведено інформаційно-методичний семінар для вчителів, які прийматимуть участь у конкурсі «Учитель року - 2022». Під час заходу працівниками Центру було окреслено основні вимоги та умови щодо проведення Конкурсу, учасникам надано організаційно-методичні рекомендації.

Цього року у конкурсі «Учитель року - 2022» від закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради прийматимуть участь у номінації «Біологія»; Артеменко Людмила Миколаївна (Рибаківський ЗЗСО ), Кушнір Ольга Володимирівна (Новофедорівський ЗЗСО), у номінації «Інформатика»; Горбурова Любов Леонідівна (Рибаківський ЗЗСО ), Фаріонов Олександр Олександрович (Новофедорівський ЗЗСО).

Також, до участі у заході долучилася переможниця зонального етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2021» у номінації «Українська мова і література» Оліярник Марина Олексіївна, яка поділилася власним досвідом участі та словами підтримки висловила побажання нашим конкурсантам, що так важливо на разі.

Бажаємо педагогам наснаги й впевненості на цьому конкурсному шляху!