ОГОЛОШЕННЯ: обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань (у сфері містобудування та архітектури)

Дата: 18.11.2021 16:42

Відповідно до статті 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» на громадське обговорення виноситься проект договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань (у сфері містобудування та архітектури).

Проєкт договору ДОДАЄТЬСЯ.

Громадські обговорення проходять протягом 15 днів з дня оприлюднення проекту договору на офіційному веб-сайті територіальної громади.

Особи, які бажають ознайомитись та надати свої пропозиції, зауваження, можуть звертатися до Коблівської сільської ради (05153), с.Коблеве, вул. Одеська, 4, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00) або за телефоном: (05153) 9-61-31, 9-61-09.

Завантажте: Проєкт договору .doc