Оголошено переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

Дата: 29.11.2021 16:17

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради та Центр професійної підготовки педагогічних працівників вітає  переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, який пройшов на базі Березанського ЗЗСО 28 листопада 2021 року, а саме:

учня 8 класу Коблівського ЗЗСО Шевченка Станіслава Віталійовича за зайняте І місце та його вчителя Сажнєву Євгенію Борисівну;

учня 11 класу Рибаківського ЗЗСО Ліщука Юрія Олександровича за зайняте І місце та вчителя Горбурова Миколу Леонідовича;

ученицю 9 класу Шмілер Яну Сергіївну та ученицю 10 класу Москаленко Орину Сергіївну Рибаківського ЗЗСО за зайняте ІІ місце та вчителя Горбурова Миколу Леонідовича;

Висловлюємо щиру вдячність за участь всім учасниками та вчителям за достойну підготовку учнів!

Переможцям бажаємо творчого зростання, перемог у ІІІ обласному етапі та зичимо, щоб супутниками нових звершень були успіх та удача!