Проведено управлінський хаб: «Сучасна дошкільна освіта: місія, функції, завдання»

Дата: 03.12.2021 14:44

2 грудня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради організовано Управлінський хаб для директорів закладів дошкільної освіти громади в процесі якого розглядались питання сучасної дошкільної освіти, а саме: місія, функції, завдання. На захід були запрошені спеціалісти Відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.

Мотивуючою промовою зустріч відкрила директор ЦРПП Наталя Дмитрівна Панич наголошуючи на важливості системного підвищення якості освіти, яке тісно пов’язане із неперервним удосконаленням професійної компетентності педагога.  Далі, у ході заходу фахівцем Центру Оксаною Вербик розглянуто зміни законодавства щодо роботи закладів дошкільної освіти. У жвавому діалозі із керівниками обговорено ряд важливих питань; облік дітей дошкільного віку, робота з батьками, та загалом співпраця вихователів у колективі, інклюзії, підвищення кваліфікації, етика онлайн вебінарів, матеріально-технічного забезпечення. У свою чергу учасники поділились власним досвідом вирішення нагальних проблем. Під час колоквіуму опрацьовано зміни нового Професійного стандарту  «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти. Особливу увагу звернено на варіативний та інваріативний складник базового компоненту, де управлінці мали слово по своєму напряму.

Провідною ідеєю виступу Оксани Анатолівни була важливість саморозвитку керівника, вихователя, методиста для ефективної роботи закладу, цитата: «Самоосвіта  є невід'ємною складовою розвитку кожної людини разом з тим професійного зростання і вдосконалення фахівця будь-якого профілю».

За підсумками заходу директорам надані необхідні рекомендації та методична допомога для подальшої роботи.