Оголошено переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та правознавства

Дата: 07.12.2021 15:25

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради разом із Центром професійної підготовки педагогічних працівників вітають  переможців і вчителів II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та правознавства який пройшов цими вихідними, 4-5 грудня 2021 року, на базі Березанського ЗЗСО.

З української мови:

ученицю 9 класу Коблівського ЗЗСО Самцову Світлану Олександрівну за зайняте I місце та вчителя Гадюкову Вікторію Вікторівну;

ученицю 8 класу Рибаківського ЗЗСО Коржову Марію Сергіївну за зайняте II місце та вчителя Малюту Людмилу Степанівну;

ученицю 10 класу Анатолівського ЗЗСО Дубовенко Вікторію Віталіївну за зайняте II місце та вчителя та вчителя Крюкову Оксану Сергіївну;

ученицю 8 класу Українського ЗЗСО Агапову Валентину Василівну за зайняте III місце та вчителя Курліну Зою Степанівну;

ученицю 10 класу Рибаківського ЗЗСО Феленюк Софію Миколаївну за зайняте III місце та вчителя Малюту Людмилу Сергіївну;

учня 11 класу Рибаківського ЗЗСО Ліщука Юрія Олександровича за зайняте III місце та вчителя Мелашенко Марію Сергіївну;

З правознавства:

ученицю 9 класу Рибаківського ЗЗСО Коржову Вікторію Валентинівну та вчителя Кіпіну Ірину Вікторівну за зайняте III місце місце в олімпіаді.

Всього для участі в олімпіадах подано 18 заявок від здобувачів освіти Коблівської сільської ради:  українська мова -15;  правознавство - 3.

Всім учасникам дякуємо за активну участь та бажаємо бадьорого настрою. Переможцям II етапу зичимо справжньої гордості за те, що в черговий раз показали, як завдяки наполегливій праці можна досягати гарного результату, бажаємо достойної участі на обласному рівні Всеукраїнської олімпіади!