Завершився відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» із номінацій: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства»

Дата: 09.12.2021 16:19

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської ради і КУ "ЦПРПП Коблівської сільської ради" вітають всіх учасників із успішним проходженням першого відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2022"!

Ми раді вашому успіху на даному етапі конкурсу та бажаємо невичерпної енергії, оптимізму, сили, наснаги та творчих здобутків у наступному, фінальному етапі!

Нагадуємо, що у всеукраїнському конкурсі "Учитель року -2022" від Коблівської сільської ради участь взяли 4 вчителя у номінації "БІОЛОГІЯ", "ІНФОРМАТИКА":

Артеменко Людмила Миколаївна, учитель біології Рибаківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради.

Кушнір Ольга Володимирівна, учитель біології Новофедорівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради.

Горбурова Любов Леонідівна, учитель інформатики Рибаківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради.

Фаріонов Олександр Олександрович, учитель інформатики Новофедорівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради.

Джерело публікації