Оголошено переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Дата: 14.12.2021 08:10

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради разом із Центром професійної підготовки педагогічних працівників вітають  переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, який пройшов на базі Березанського ЗЗСО 11 грудня 2021 року:

учня 11 класу Рибаківського ЗЗСО Ліщука Юрія Олександровича та його вчителя Чернецьку Анну Ігорівну і ученицю 10 класу Тузлівського ЗЗСО Требунських Євгенію Сергіївну та її вчителя Казновецьку Оксану Володимирівну за зайняте І місце;

ученицю 9 класу Тузлівського ЗЗСО Куру Аліну Анатоліївну за зайняте ІІ місце та її вчителя Казновецьку Оксану Володимирівну;

ученицю 10 класу Новофедорівського ЗЗСО Коломійчук Каріну Олександрівну та її вчителя Жуковську Олену Миколаївну і ученицю 11 класу Коблівського ЗЗСО Боднар Марину Михайлівну та її вчителя Гадюкову Вікторію Вікторівну за зайняте ІІІ місце.

Висловлюємо щиру вдячність за участь всім учасникам та вчителям, які допомогали і готували наших англійців до олімпіади, переможцям бажаємо в такому ж дусі продовжувати добиватися успіхів у наступному етапі Всеукраїнської олімпіади!