Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Дата: 14.12.2021 14:46

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради та Центр професійної підготовки педагогічних працівників вітають  переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, який пройшов на базі Березанського ЗЗСО 13 грудня 2021 року.

Вітаємо за  зайняте І місце :

учня 11 класу Коблівського ЗЗСО Зацепіна Олександра Юрійовича;

учениць Рибаківського ЗЗСО Шмілер Яну Сергіївну (9 клас) та Москаленко Орину Сергіївну (10 клас);

та ученицю 11 класу Тузлівського ЗЗСО Пивовар Діану Анатоліївну за зайняте ІІ місце.

Висловлюємо щиру вдячність вчителям за достойну підготовку учнів: Бессонову Вадиму Валерійовичу, Горбуровій Любові Леонідівні, Скрипченко Інні Григорівні.

Переможцям бажаємо  успіхів, натхнення, творчості, ніколи не зупиняйтися на досягнутому та нових здобутків у ІІІ обласному етапі!