ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Дата: 21.12.2021 09:15
Кількість переглядів: 2031

У плеяді видатних діячів української культури Тарас Шевченко займає особливе місце. Його ім’я вшановують різними мистецькими подіями. Таким щорічним заходом став Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Конкурс започатковано Указом Президента України від 22.03.2002 р. № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості» під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячується Шевченківським дням. Положення про Конкурс затверджено спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державним комітетом України у справах сім’ї та молоді.

Метою Конкурсу стала популяризація творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій.

Конкурс проводиться в чотирьох номінаціях:

• «Література»;
  • «Історія України і державотворення»;
  • «Образотворче мистецтво»;
  • «Декоративно-прикладне мистецтво».

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 09 листопада 2021 року №1/19299-21 «Про проведення ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» Конкурс проводиться на тему: «За ради честі, миру і майбутнього України» у номінаціях «Література», «Історія України та державотворення». Епіграфом Конкурсу  запропоновані слова української поетеси Ольги Калини «… Своє життя поклали на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинились вороги. І ми сьогодні маєм - Україну!».

Запрошуємо учнівську молодь закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради до участі у Конкурсі.  Подання робіт до Центру ПРПП Коблівської сільської ради необхідно забезпечити до 17 січня 2022 року (включно).

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради