XII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Запрошуємо зацікавлених здобувачів освіти Коблівської сільської ради взяти участь у Конкурсі

Дата: 21.12.2021 16:27

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України листа Міністерства освіти і науки України від 24 вересня 2021 року №1/9-492 «Про проведення XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2021/2022 навчальному році відбудеться XII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс).

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571.

Конкурс проводитиметься для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти у чотири етапи в такі терміни:

• I етап - шкільний - грудень 2021 року
  • II етап - (міський, районний) - 15 січня 2022 року.

Запрошуємо зацікавлених здобувачів освіти Коблівської сільської ради взяти участь у Конкурсі.

Додаткову інформацію надано в Положенні про конкурс за посиланням. Звіти та заявки надаються до Центру ПРПП Коблівської сільської ради до 10 січня 2022 року.

Бажаємо натхнення та успіхів!