"У ЦАРСТВІ ГРИБІВ"- Групове заняття в ІРЦ

Дата: 25.11.2021 16:50

25 листопада 2021 року в Інклюзивно- ресурсному центрі Коблівської сільської ради відбулося групове заняття на тему " У царстві грибів". В ході заняття фахівці центру, дефектолог Єрьоменко В.А. та практичні психологи Овчарук Т.В., Пугачова Я.Ю., познайомили дітей з різноманітністю грибів, навчили правильно розрізняти їстівні та отруйні гриби. Були проведені ігри на розвиток уваги, мислення та спостережливості. Дуже цікавим було завдання аплікація " Грибочок" з використанням різних круп. Крупи позитивно впливають на розвиток дрібної моторики рук, що покращує не тільки рухові можливості дитини, а й розвиток психічних і мовних навичок. Заняття пройшло досить продуктивно та креативно в дружній атмосфері, насичене цікавою та корисною інформацією.