Підбито підсумки ІІ (зонального) XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради

Дата: 17.01.2022 15:09

15 січня 2022 року на базі Коблівського ЗЗСО за участі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради був проведений II етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Вітальним словом Конкурс відкрили начальник відділу освіти, молоді та спорту  Коблівської сільської ради Бессонов Вадим Валерійович, директор Коблівського закладу освіти Мартинюк Ліліана Костянтинівна та голова журі Малюта Людмила Степанівна, які в свою чергу із настановчими і мотивуючими побажаннями учасникам підкреслили важливість проведення таких заходів для дітей. Далі захід продовжила невеличка святкова програма від школярів.

У І (шкільному) етапі Конкурсу участь взяли  101 здобувач освіти. За результатами І етапу до Центру ПРПП надійшло 27  заявок  від здобувачів освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Коблівської ТГ для участі у ІІ (зональному) етапі. Взяли участь 19 учнів із 6 – ти закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради.

У ході конкурсу учасники створювали оригінальні письмові висловлювання, аналізували творчість Т. Шевченка, виконували граматичні завдання.

За результатами перевірки робіт, на підставі рішення журі у фінал переможцями вийшли:

І місце:

Ганган Ірина Ігорівна, учениця 5 класу Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  (вчитель Кухаренко Н.М.);

Агапова Валентина Василівна, учениця 8 класу Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (вчитель Курліна З.С.)

Шмілер Яна Сергіївна, учениця 9 класу Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  (вчитель Мелашенко М.С.)

Дипломами ІІ ступеня:

ІІ місце:

Корюкіна Олександра Сергіївна, учениця 11 класу Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  (вчитель Кухаренко Н.М.);

Феленюк Софія Миколаївна, учениця 10 класу Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  ( вчитель Малюта Л.С.);

Пекарська Софія Олександрівна, учениця 9 класу Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ( вчитель Чоботар Л.В.);

Кисіль Нікіта Ігорович, учень 8 класу Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  ( вчитель  Кухаренко Н.М.);

Плахтій Вероніка Миколаївна, учениця 7 класу Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  ( вчитель Малюта Л.С.).

Оліярник Анна Іванівна, учениця 6 класу Новофедорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (вчитель Оліярник М.О.)

Охота Анна Андріївна, учениця 5 класу Новофедорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (вчитель Оліярник М.О.)

Дипломами ІІІ ступеня:

ІІІ місце:

Пивовар Діана Анатоліївна, учениця 11 класу Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (вчитель Сліпущенко Л.А.)

Требунських Євгенія Сергіївна, учениця 10 класу Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ( вчитель Сліпущенко Л.А.).

Сосюкіна Софія Олексіївна, учениця 9 класу Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ( вчитель Яланжи В.Г.)

Бараболя Олександра Вікторівна, учениця 8 класу Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ( вчитель Яланжи В.Г.)

Дручиніна Софія Геннадіївна, учениця 7 класу Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  (вчитель Гадюкова В.В..);

Сокирко Ірина Дмитрівна, учениця 6 класу Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  (вчитель Кухаренко Н.М.);

Пащенко Софія Миколаївна, учениця 6 класу Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  (вчитель Мелашенко М.С.);

Душко Вікторія Олегівна, учениця 5 класу Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (вчитель Курліна З.С.)

Дубовенко Вікторія Віталіївна, учениця 10 класу Анатолівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (вчитель Крюкова О.С.)

Центр професійного розвитку педагогічних працівників дякує за участь всім поціновувачам української мови та літератури Коблівської сільської ради, переможцям бажає успіхів, натхнення, творчості, ніколи не зупинятися на досягнутому та достойно представити нашу Громаду на обласному рівні! Слова вдячності висловлюємо вчителям за підготовку учнів, журі та адміністрації Коблівського ЗЗСО I-III ступенів  дякуємо за організовану та злагоджену роботу щодо підготовки, проведення II етапу Конкурсу!