A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

Супервізія фахівцями Інклюзивно-ресурсного центру Коблівської сільської ради закладам освіти щодо визначення категорій освітніх труднощів у осіб з ООП та рівнів підтримки в освітньому процесі

Дата: 17.01.2022 13:13
Кількість переглядів: 306

13 січня 2022 року фахівцями Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коблівської сільської ради для закладів освіти проведено вебінар «Організація інклюзивного навчання у закладах освіти Коблівської сільської ради». На початку заходу директор ІРЦ Олена Поклад наголосила про нововведення та зміни в організації інклюзивного навчання у закладах освіти, про необхідність визначення категорій освітніх труднощів у осіб з ООП та встановлення рівнів підтримки в освітньому процесі. Під час зустрічі  опрацьовано Постанову КМУ від 15.09.2021 № 957 та Постанову КМУ від 28.07.2021 № 769. Опрацьовано методичні рекомендації для закладів освіти щодо подальшої роботи команди супроводу, оновлення Індивідуальних програм розвитку (ІПР),  складання Індивідуальних навчальних планів (ІНП), надання  корекційно-розвиткових занятть для осіб з ООП та подальшої співпраці закладів освіти із фахівцями ІРЦ.

Захід пройшов в дружній атмосфері, продуктивно, де кожен для себе знайшов відповіді на питання , які виникали під час заходу.

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора