Проведено організаційно-методичний семінар для ЗДНВР ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради

Дата: 21.01.2022 11:01

20 січня 2022 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради проведено організаційно-методичний семінар для заступників директорів із навчально - виховної роботи закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради. До участі були запрошені начальник служби у справах дітей Коблівської сільської ради Райлян Ліна Анатоліївна, директор Інклюзивно-ресурсного центру Коблівської сільської ради Поклад Олена Сергіївна.

У ході заходу були розглянуті питання щодо проведення інституційних аудитів: поради адміністраціям ЗЗСО (директор Центру Панич Наталя), стосовно ведення діловодства – по новому (консультант Кірєєва Ольга). Практичну частину, а саме - оформлення документів за новим ДСТУ 4163:2022 провела практичний психолог Вербик Оксана. До обговорення важливих моментів проходження інституційного аудиту долучилися Химич Світлана та Жуковська Олена – заступники директорів Коблівського та Новофедорівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Також, начальником ССД  Ліною Анатоліївною надано консультативну допомогу стосовно роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих умовах. Директор ІРЦ Олена Сергіївна детально розповіла про нововведення щодо визначення категорій освітніх труднощів у осіб з ООП та рівнів підтримки в інклюзивному навчанні. У свою чергу учасники поділились власним досвідом вирішення нагальних питань.

За підсумками зібрання заступникам були надані необхідні рекомендації та методична допомога для подальшої роботи. Директор Центру Панич Наталя закликала до тісної співпраці педагогів, батьків, здобувачів освіти, зацікавлених служб і організацій згідно вимог освітнього процесу.