До уваги вчителів фізичної культури ЗЗСО! Проводитиметься "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"

Дата: 26.01.2022 14:51

Про проведення I (зонального) етапу всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

Метою конкурсу є піднесення ролі фізичного виховання, виявлення творчих вчителів фізичної культури, підвищення рівня їх професійної майстерності, розвитку шкільного футболу та популяризації засад здорового способу життя.

Конкурс проводиться із 01 до 24 лютого 2022 року в двох номінаціях: "Кращий інноваційний урок фізичної культури"; "Кращий урок фізичної культури з елементами футболу".

Для участі необхідно необхідно подати до Центру ПРПП Коблівської сільської ради наступні документи:

• лист-подання закладу загальної середньої освіти;
  • заяву на участь у конкурсі;
  • фотокартку 5 Х 6 см;
  • 2 відеоуроки на DVD-носіях;
  • 2 конспекти уроківна паперових та електронних носіях;
  • дозвіл на обробку персональних даних та розміщення власних педагогічних напрацювань в мережі інтернет;
  • методичну розробку за темою, над якою працює вчитель та за якою має проводити конкурсні уроки (до 10 аркушів).

Учасниками Конкурсу можуть бути: вчителі - громадяни України, які мають відповідну фахову педагогічну освіту, викладають у закладі загальної середньої освіти предмет "Фізична культура" та мають стаж педагогічної роботи не менше 5-ти років.

Нормативна база: Наказ "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"